Győzelem Kispesten: Honvéd - Haladás 0-1

Szita Róbert tudósítása • 2016. február 13., szombat •
Két hónap szünet után elrajtolt az első osztályú labdarúgó-bajnokság tavaszi idénye. Az NB I. 20. fordulójában a fővárosban szerepeltek a szombathelyi zöld-fehérek. Hiába küzdött hatalmasat a végén a Honvéd, Stef Wils gólja bravúros győzelmet ért Mészöly Géza csapatának.

Honvéd - Haladás 0-1 (0-1)
Budapest, 500 néző

NB I. 20. forduló

A Honvéd a végén mindent megpróbált, de Királyék kapott gól nélkül lehozták a meccset. Kívánni sem lehetett volna jobb bajnoki rajtot!

93' - VÉGE, NYERT A HALADÁS!!! Szép volt, fiúk!

91' - Király hárított nagyot, megint Baráth veszélyeztetett, de kapusunk bravúrral védte a csúsztatott labdát.

90' - Andó-Szabü három minutumot tett rá.

85' - 5 perc van hátra a rendes játékidőből, a Hali a szó szors értelmében jól állja a sarat.

69' - Youla ellen szabálytalankodtak a zöld-fehérek, sérülés miatt csere.

63' - Kamber lőtt fölé.

60' - Királyt most Baráth foglalkoztatta, de a szombathelyi hálóőr védett.

54' - Baráth-Youla akció végén a szombathelyi kapuba pattant a játékszer, de les miatt maradt 0-1.

46' - Itt a második játékrész.

44' - GÓÓÓÓÓÓL! Stef WILS a gólszerző! Halmosi sarokrúgása jól jött be, mindenki előtt elsuhant, de a túlsó kapufánál szinte egy lépésről lőtt gólt a minden szögletnél veszélyes védőnk. 0-1!!!

29' - Youla-Király párharcot láthatott a kilátogató közönség, de a csúcstartó kapus és a védők mentettek.

20' - Megint Márió és megint Cucu a főszereplő. Előbbi a tizenhatosról passzolt vissza, utóbbi pedig fölé lőtt.

17' - Oldalháló! Németh Márió volt az elkövető.

15' - Halmosi lőtt kapura, án Nagy S. hárított.

11' - Támad a Hali, Németh Márió keveredett helyzetbe.

5' - Holender helyett Vasziljevics folytatja, mert Angyallal ütközött és cserére kényszerült.

1' - Elkezdődött a meccs.

15.25 - Hamarosan kifut a Honvéd és a Haladás csapata, hajrá Hali! Mészöly Géza már nyilatkozott honalpunknak, aki még nem olvasta, IDE kattintva megteheti.

Honvéd: Nagy S. - Botka, Lovric, Bobál D., Kamber, Baráth - Nagy G., Hidi (Vermes 59'), Holender - Eppel, Youla (Jelena 72')

Haladás: Király - Angyal, jagodics, St. Wils, Bosnjak - Gaál, Iszlai (Nagy P. 77'), Németh M., Th. Wils, Halmosi (Medgyes 86') - Williams (Ugrai 64')

Most már ne menjenek messzire, jönnek a csapatok, itt vannak a kezdő összeállítások.

15.15 - Jó napot és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok miden kedves olvasónknak.