Győzelem Dunaújvárosban: MTK-Haladás 0-2

Szita Róbert tudósítása - Fotó Hornyák Emőke • 2016. augusztus 07., vasárnap •
A Haladás és az MTK is az első győzelmére hajtott, és a vendégségben szereplő szombathelyieknek sikerült begyűjteniük a 3 pontot, az MTK továbbra is gólképtelen. Hegedűs és Williams góljaival megérdemelten nyertek a zöld-fehérek.

MTK - Haladás 0-2 (0-1)

Dunaújváros, OTP Bank Liga, 4. forduló

MTK: Hegedűs - Poór, Baki, Grgics, Vadnai - Gera, Borbély (Vogyicska 78'), Vass, Kanta, Korozmán - Hrepka (Jakab D. 57')
Haladás: Király - Polgár, Wils, Hegedűs, Bosnjak - Iszlai, Rácz (Tóth M. 88'), Kovács L., Németh M. (Schimmer 69'), Halmosi - Williams (Ars 80')

90' + 4' - Vége a meccsnek, magabiztosan nyert Mészöly Géza csapata. Ezzel 50%-os teljesítménnyel, 1 győzelemmel, 2 döntetlennel és egy vereséggel, 5-5-ös gólkülönbséggel a 7. helyre jött fel a Hali, az MTK még gólt sem rúgott, így utolsó a tabellán.

90' - 4 perc hosszabbítás lesz.

85' - Ez a meccs megvan, tovább gyengélkedik az MTK.

75' - Beleerősít a ,,házigazda", de a Király irányította védelem jól zár.

72' - Újabb frissítés.

69' - Az MTK után a Hali is elkezdett cserélni.

Zúg a ,,mindenki szombathelyi!".

59' - GÓÓÓÓÓL, WILLIAMS, 0-2!!! Most már nem hibázott Williams, tetszetős Bosnajk-Németh M. akció végén Williams vágta a kapuba a játékszert! Eldőlt a meccs?

56' - Williams lépett be a tizenhatoson belülre, Poór csúszott be, ő pedig fölé vágta. Nagy helyzet volt.

55' - Feljött az MTK, többet birtokolják a labdát, de helyzetig sem jutnak.

50' - Egyelőre nincs változás, unalmas a játék, persze ez is 3 pontot ér.

46' - A második játékrészt az MTK kezdte, csere nem történt.

45' + 1' - Vége az első félidőnek.

43' - Hrepka lövését Király hárította,

39' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL, Hegedűűűűűűűs, de a Jááááános! Bosnajk bedobása után Poór roszz helre fejelte, az előrehúzódó Hegedűs pedig gondolkodás nélkül belőtte, 0-1!!!

37' - Két Király-bravúr egy percen belül, először Kanta lövését hárította, majd Wils hibáját korrigálta.

30' - A megerősített védelmek miatt egyik csapat sem vállal kockázatot, egyelőre esély sincs a gólra.

25' - Frissítenek a játékosok.

20' - Még mindig meleg van, a játékosok nagyon álmosan futballoznak, a kevés néző miatt edzőmeccs jellegű találkozót figyelhetünk.

12' - Az első igazán komoly lehetőség végén Korozmán hibázott, az ellentámadásnál Williams került helyzetbe.

10' - Cucu lövése vágódott szögltre, a sarokrúgásból azonban nem lett semmi.

5' - Kóstolgatják egymást a csapatok, tapogatózó játék zajlik.

18.00 - Elkezdődött a meccs, a Hali indította útjára a játékszert.

17.55 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok mindenkinek. Dunaújvárosban, az MTK ellen lép pályára a Mészöly-legénység. A zöld-fehér tréner váarkozásairól ITT már olvashatott.