Gólhelyzet nélkül nincs esély a pontra: Ferencváros - Haladás 2-0

SzR - Fotó: Hornyák Emőke • 2017. augusztus 17., csütörtök •
Már az 5. percben betalált a Fradi, aztán a hajrában Böde biztosította be a hazai győzelmet. A zöld-fehér csata győztese felzárkózott a közvetlen élmezőnyhöz, a Hali továbbra is csak szenved idegenben.

FTC - Haladás 2-0 (1-0)

90' + 3' - Vége a meccsnek, megérdemelten nyert a Fradi.

90' - 3 perc a ráadás.

87' - Böde 2 percet alatt újabb 2 gólt lőhetett volna, ám Király ezúttal bravúrokat mutatott.

82' - Eldőlt a meccs, Böde msot már nem hibázott. Lovrencsics beadására bólintott rá kegyetlenül a Fradi-csatár, a labda a felső lécről vágódott Király kapujába, 2-0!

80' - Pedroso beadta, Böde érkezett, alig mellé. Régen vol tmár ilyen szintű ,,helyzet".

78'- A hosszabbítással együtt mintegy 15 perc van hátra, jól lenne nekiállni hajrázni.

74' - Mészöly is kockáztat Jancsó helyett Grumics a pályán, kell a gól.

71' - Megint frissíthetek a játékosok.

70' - Veszélyesebb, aktívabb most a hli, d eezért nem osztanak pontot.

67' - Kettőt cserél a Hali is, Medgyes és Kiss Bence a pályán.

65' - Meddővé vált a mezőnyjáték. Tóth Máté könyökölte le Lovrencsicsot, sárga a ,,jutalma".

57' - Miközben Simon Ádámot ápolják Dibusz kapuja előtt, a Fradi-közönség méltatlankodik, finoman szólva gyengének látják Bödéék teljesítményét.

54' - Williams került újra helyzetbe, ám most fölé lőtt az ausztrál.

48' - Williams lőtt, megpattant egy fradista lábon, de Dibusz résen volt.

47' - Hali-szöglet, de nincs helyzet.

46' - Kockáztat a Fradi, kettőt is cserélt a szünetben a hazai csapat. Ezzel Doll kihazsnálta mindhárom lehetőségét.

45' + 3' - Szünet, ennél sokkal többre lenne szükég a 2. félidőben, ha pontot akar szerezni a Hali.

45' - 3 perc a ráadás.

39' - Mészáros lökete Pedroso testén végezte.

36' - Lovrencsics B.-Priskin akció végén Varga Roland teket mellé.

29' - Előbb Tóth Máté, majd Jancsó lőhetett volna gólt, de nem volt egyik Hali-játékos sem kellően határozott.

26' - Ramos lépett ki a hazai védők között, már ,,csak" Leandro volt hátra, de a fradista szerelni tudott.

23' - Nagy a hőség, frissítenek a játékosok.

20' - Megint többet támad a Fradi, de a Hali is több akciót vezet, egyelőre azonban nincs szombathelyi gólhelyzet.

14' - Williams fejese mellé szállt.

9' - Éledezik a Hali, előbb Mészáros fölé, majd Kovács L. mellé lőtt.

5' - VEZET A FRADI! Bedobás után kihasználta a Fradi, hogy nincs les, a házi gólfelelős Varga Roland kanyarította be a játékszert, Mészáro slekésett, nem úgy Moutari, aki kiválóan érkezett és 5 méterről nem hibázott, 1-0!

3' - Már az első percekben beszorul a Hali.

1' - elkezdődött a meccs.

FTC: Dibusz - Marcos Pedroso, Batik, Leandro (Lovrencsics G. 32'), Botka - Varga R., Gorriarán (Rui Pedro 46'), Csernik, Moutari - Lovrencsics B. (Böde 46'), Priskin

Haladás: Király - Mészáros K., Jagodics, Németh Mi., Bosnjak - Jancsó (Grumics 74') - Williams, Simon Á. (Kiss B. 67'), Kovács L., Tóth M. (Medgyes 67') - Ramos

Már befejeződött a bemelegítés, már csak pár perc és jönnek a csapatok, egy izgalmas bajnoki meccsre van kilátás. A Hali vezetőedzőjének meccs előtti várakozásait  ITT már elolvashatták, most jöjjön a 6. forduló első meccse!

17.55 - Jó estét és Hali gólokban gazdag 2 órát kívánok minden kedves olvasónknak.