Értékes pont a fővárosból: Újpest - Haladás 1-1

Szita Róbert helyszíni tudósítása • 2016. szeptember 21., szerda •
Hali-öngóllal vezettek a lilák, aztán Wils a 62. percben szép fejessel egyenlített. Igazságosnak mondható döntetlennel távoztak Mészöly Géza ,,fiai" a Fáy utcából.

Újpest - Haladás 1-1 (1-0)
OTP Bankliga 10. forduló, Budapest, Illovszky Rudolf stadion

Újpest: Banai - Nagy T., Pávkovics, Kecskés, Mohl - Windecker, Balogh B.(Balázs B. 86' - Bardhi, Cseke, Diarra (Lázok 67') - Angelov (Andric 57')
Haladás: Rózsa - Polgár, Wils, Hegedűs, Angyal - Kovács L,  (Overgoor 79'), Iszlai - Németh M.(Dombi 92'), Rácz (Tóth Má. 46'), Halmosi - Williams

90' + 3 ' - Vége a meccsnek, megérdemelt egy ponntal távozik a Hali a fővárosból.

90' - 3 perc lesz a hosszabbítás.

80' - Feljött az Újpest, kicsit most beszorultunk.

74' - Egy mesteri lila fejes után Rózsa védett hatalmasat.

70' - Lesgólt fejeltek a lilák, ennek ellenére 20 perccel a vége előtt jó erőben focizik a Hali.

62' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!! Kiegyenlített a Hali! Rögzített helyzet után, Wils emelkedett a legmagasabbra és mesterien bólintott, 11!!!

56' - Kovács L. távoli lövése, majd több egymást követő Hali-szöglet jelzi, nem adtuk fel, sőt!

46' - Itt vagyunk újra, reméljük, jobb híreket írhatok a Hali szerepléséről. Ráczot lecserélte Mészöly.

Szünet.

43' - Hatalmas tűzijátékot követően a felső lécről lepattanó labdát szedte össze Rózsa.

35' - Halmosi éles és erős lövését mentette szögletre Banai.

24' - Németh Márió lőtt alig mellé.

19' - Vezetnek a lilák, tetszetős hazai akció végén a menteni szándékozó Hegedűs vétett öngólt, 1-0!!! A helyi szurkolók szerint Angelov lőtte a gólt, de a játékvezetőútől tudjuk, hogy a szombathelyi védő volt a ,,ludas". Az is lehet, hogy Wils lábáról pattant be.

17' - Halmosi szöglete után Wils fejelt kapufára, órási helyzet volt!

9' - Parázs jelenetek Rózsa kauja előtt, de megúsztuk.

1' - Elkezdődött a meccs, a Hali indította útjára a labdát.

Predrag Bosnjak eltiltás miatt hiányzik, de nekünk elmondta optimista várakozásait, ezt ITT olvashatta.

18.59 - Jönnek a csapatok, mindjárt kezdődik a meccs.

18.55 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok mindenkinek!