Ellentétes félidők után Vidi győzelem

SzR - Fotó: Hornyák Emőke • 2017. szeptember 10., vasárnap •
Nem bírta el a listavezető ellen azt a luxust a Haladás, hogy büntetőt rontson. A második játékrészben feljavult a fehérvári együttes és megnyerték a találkozót.

Videoton - Haladás 3-1 (0-1)

Felcsút, 1000 néző

90+3' - Vége. A találkozót tekintve megérdemelten nyerte meg az összecsapást a Videoton.

90' - ELDŐLT! Lazovic ugrott ki a bal szélen, a kitámadott védők között Scepovic elé tálalt, aki a kifutó Király Gábor mellett a kapuba gurított 15 méterről. 3-1!!!

85' - Jobbára mezőnyben folyik a játék, a kapuk nem forogtak veszélyben az utóbbi percekben.

80' - Támadgat a Hali, de erőtlenek a kapura törések.

70' - A vezető gól megszerzése után visszavett a tempóból a Videoton, jön Halmosi.

63' - EDDIG BÍRTA A HALI! Pátkai estében lőtt gólt, vezet a Videoton, 2-1!!!

62' - Suljic lőtt, de blokkoltak a Hali védői.

60' - Nagyon nyom a Videoton, nem tudomm meddig lehet döntetlenen tartani a meccset.

58' - Németh Márió szöglete, de veszélytelen sajnos.

52' - Kiegyenlített a bajnokesélyes! Suljic beadására kiválóan érkezett lazovics, fejesgól, 1-1!!!

46' - Itt a 2. félidő. Henty a pályán a ,,hazaiaknál", 3 csatárral támad a Vidi?

45' + 3' - Vége az első játékrésznek, nem kis meglepetésre vezet a Hali.

45' - 3 percet hosszabít a játékvezető, közben Ramo smegint lefutotta Fejest, beadta, Williams érkezett, de a fejesét fogta Kovácsik.

40' - Hihetetlen, Williams mellé lőtte!

39' - Ramos lefutotta Fejest, aki lerántotta, egyértelmű tizenegyes!

35' - GÓÓÓÓL, VEZET A HALI!!! Kovács L. adta be középre a játékszert, Williams átlépte, Németh Márió átvette, majd pazarul kilőtte az alsó sarkot, még a kapufa is segített. Márió a 2. labdaérintéséből gólt lőtt!

33' - Kiss Bence pár perccel ezelőtt megsérült és lesétált, Németh Márió jött a helyére.

30' - Mesteri Vidi-támadás végén Stopira lőtt futtából, alig szállt mellé.

27' - Ramos cselezgetett, majd lőtt, de Juhász még belelépett, szöglet.

20' - Jó iramú meccs, hol a Vidi, hol a Hali veszélyeztet, nálunk leginkább Williams tesz ki magáért.

19' - Hadzic szúrta rá, a kifelé tekeredő labdát Király ütötte szögletre.

13' - Óriási löket, de Király véd, Lazovics bevágja, de lesen állt, így maradt a 0-0.

10' - Eddig kellemes meglepetés a Hali játéka.

3' - Kovácsik kint állt, Williams gondolt egyet és 40 méterről ráívelte, de sajnos pár centivel fölé szállt a játékszer.

1' - elkezdődött a meccs.

Videoton: Kovácsik - Fiola, Juhász R., Fejes A. (Henty 46'), Stopira - Nego, Hadzic (varga J. 77'), Pátkai, Suljic - Lazovics, Scsepovics

Haladás: Király - Polgár, Devecseri (Schimmer 56'), Wils, Bosnjak - Kiss B. (Németh Má 32'), Jancsó (Halmosi 71'), Kovács L., Tóth M. - Ramos, Williams

Már befejeződött a bemelegítés, már csak pár perc és jönnek a csapatok, egy izgalmas bajnoki meccsre van kilátás. A Hali vezetőedzőjének meccs előtti várakozásait  ITT már elolvashatták, most jöjjön a 8. forduló első meccse!

16.55 - Jó estét és Hali gólokban gazdag 2 órát kívánok minden kedves olvasónknak.