Döntetlen az első ,,hazai" meccsen: Haladás - Mezőkövesd 1-1

Szita Róbert tudósítása • 2016. július 23., szombat •
Sopronban fogadta az újoncot a Hali. Jól indult a szombat esti meccs, Rácz Barnabás beadásszerű szabadrúgásából szerzett vezetést a Hali, majd az első játékrész hajrájában Gohér ugyancsak rögzített helyzetből egyenlített.
Döntetlen az első ,,hazai meccsen: Haladás - Mezőkövesd 1-1

Haladás - Mezőkövesd 1-1 (1-1)

Haladás: Király - Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak - Overgoor (Németh M. 80'), Iszlai, Rácz B. (Jancsó 80') - Ars (Williams 60'), Gaál, Halmosi
Mezőkövesd: Tujvel - Vági, Hudák, Devecseri, Gohér - Egerszegi, Bacelic-Grgic (Molnár G. 61') - Tóth, Nicorec (Pauljevic 51'), Kink (Orosz 75') - Strestik

90' + 3' - Vége a meccsnek, ezért a teljesítményért csak 1 pont jár.

90' - 2 perc a hosszabbítás.

86' - Gaált ütközték le a vendégek, majd Németh Márió szabadrúgása veszélytelen.

80' - Kettős csere nálunk, reméljük Márió hozza magát, no meg Jancsó is!

78' . Tóth bence lemegy a páláyról, de nem jön helyette seni, ugyanis pirosat kapott.

76' - Óriási helyzet, 1225 néző látta, amint ajtó-ablak helyzetben Iszlai Tulvejbe lőtte a kihagyhatatlant.

75' - Frissítő szünet. Vészesen csökken a játékidő, jó lenne egyet hajrázni és gólt lőni!

72' - Megint Gaál került gólhelyzetbe, most nem fölé, hanem mellé tekert.

69' - Gaál kértre el a játékszert, meg is kapta Halmositól, lőtt, alig fölé. Nagy helyzet volt.

55' - Sajnos semmi érdemi változás a Hali játékában.

48' - Halmosi lőhetett szögletet, de nem lett belőle semmi.

46' - Itt a második félidő, egyik mester sem cserélt.

45' - 1 perc a ráadás.

41' - Ajjaj, kiegyenlített a Mezőkövesd, 1-1!!! Gohér minegy 25 méterről szabadrúgásból talált be, Király nem ért le az alsó sarokhoz.

40' - Jagodics odalépett Nicorecnek, szabadrúgás.

35' - Kiegeynlítődött a játék, pedigmég legalább egyet rúgni kellene.

29' - Jagodics volt túlságosan kemény, sárga a jutalma.

25' - Nagyon meleg az idő, frissíteni engedi a játékosokat a játékvezető.

20' - Iszlai-Rácz B. kényszerítő végén fölé szállt a játékszer.

15' - Király eddig csaka melegtől izzadhatot meg, a vendégek támadásaitól biztosan nem, de maradjon is ez csak így.

10' - Szerintem a Hali játékosai is meglepődtek, hogy góllá érett az enyhe mezőnyfölény, de ez legyen a legnagyobb problémánk.

7' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL, 1-0!!! Rácz Barna ívelhetett be szabadrúgást, élesen belőtte, az ötösön lepattant, Ars nem tudott beleérni, de arra jó volt, hogy Tujvelt tehetetlenné tegye és a labda a hálóban kössön ki.

5' - A Hali igyekszik letámadni.

18.00 - elkezdődött a meccs.

Mészöly Géza esélylatolgtásáról ITT már olvashattak, most már a gólokról akarunk tudósítani.

17.55 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok mnden kedves olvasónknak.A labdarúgó OTP Bank Liga 2. fordulójában a volt szombathelyiekkel felálló újoncot fogadja a továbbra is albérletben szereplő szombathelyi zöld-fehér csapat.