Családi napot tartott az Energy Dance Team

Frisss - fotó: Energy Dance Team • 2017. április 16., vasárnap •
Hatodik alkalommal szervezte meg az egyesület a háziversenyét, melyet családi nappal karöltve tartott Gersekaráton a sportcsarnokban.
Családi napot tartott az Energy Dance Team

Tóth Gábor és Babos András egyesületi vezetők köszöntője után három korcsoportra felosztva, kezdő és haladó szinten zajlottak a versenyek. Délelőtt az ovisok, kora délután az alsósok, majd a felsősök és középiskolások mezőnye méretette meg magát a szülők, illetve a rokonok előtt. Igazi majális hangulatot varázsoltak a szervezők a sportcsarnok köré. A családi nap keretein belül kézműves foglalkozások, lufi hajtogató bohóc, felfújható légvárak, csúszdák, zenés gyerekműsor és egy tál gulyás fogadta a versenyzőket és az ide látogatókat.

Nem utolsó sorban pedig a versenyen az alábbi eredmények születtek:

Ovisok:

Tiny Feet (Nagysimonyi - Vörös Vivien) - arany minősítés
Popcorn & Sky (Celldömölk és Sárvár - Vörös Orsolya) - arany minősítés
Lollipop (Bük és Ják - Bödő Nikolett) - arany minősítés
Micimackó (Szombathely - Rácz-Fodor Bernadett) - arany minősítés
Hello Kids (Egyházasrádóc, Rum, Répcelak és Szombathely - Prán Cintia) - arany minősítés
Bobabák, Gércegerek, Csicsergők, Pónik (Boba, Gérce, Torony, Lukácsháza - Lukács Nikoletta) - arany minősítés
Mini Ninja Crew (Körmend - Rácz-Fodor Bernadett) - arany minősítés

 

Alsósok versenye

Alsós kezdő kategória:

Friday Crew (Alsóújlak - Prán Cintia) - arany minősítés
Stikeez (Egyházasrádóc, Rum - Prán Cintia) - arany minősítés
Spry Dance Team (Torony - Lukács Nikoletta) - arany minősítés
Bubbles (Répcelak - Prán Cintia) - ezüst minősítés
Zero Point (Szombathely - Prán Cintia) - ezüst minősítés
Boo Kids (Bük - Bödő Nikolett) - ezüst minősítés
Happy Feet (Ják - Bödő Nikolett) - bronz minősítés
School Kids (Körmend - Rácz-Fodor Bernadett) - bronz minősítés
Powerpuff (Ostffyasszonyfa - Vörös Vivien) - bronz minősítés
Különdíj: Spry Dance Team

Alsós haladó kategória:

Minions (Celldömölk - Vörös Orsolya) - arany minősítés
No Limi (Szombathely - Prán Cintia) - arany minősítés
Flow Domino (Vasszécseny - Lukács Nikoletta) - ezüst minősítés
Különdíj: Minions

Alsós Jazz kategória:

Celldömölk - Vörös Orsolya - arany minősítés
Szombathely - Vörös Orsolya - ezüst minősítés
Különdíj: Celldömölk

Alsós verseny legjobb tánca: Minions
Legjobb kezdő előadó: Dóka Annabell
Legjobb haladó előadó: Klé Beatrix
Legígéretesebb tehetség: Mészáros Júlia
Legtechnikásabb táncos: Kocsis Vanessza

 

Felsősök és középiskolások versenye

Felsős Jazz kategória:

Nagy csoport (Szombathely - Vörös Orsolya) - arany minősítés
Középső csoport (Szombathely - Vörös Orsolya) - ezüst minősítés
Különdíj: Nagy csoport

Felsős és középiskolás kezdő kategória:

Smarties (Szombathely - Prán Cintia) - arany minősítés
G-Squad (Alsóújlak - Prán Cintia) - bronz minősítés
Sunshine (Boba - Lukács Nikoletta) - bronz minősítés
Különdíj: Smarties

Felsős és középiskolás középhaladó kategória:

Change (Szombathely - Vörös Orsolya) - arany minősítés
Divergent (Celldömölk - Vörös Orsolya) - ezüst minősítés
Discrimination (Szombathely - Tóth Gábor) - ezüst minősítés
Hope Team (Ostffyasszonyfa - Vörös Vivien) - ezüst minősítés
Különdíj: Hope Team

Felsős és középiskolás versenyző kategória:

Chapter II. (Szombathely - Rácz-Fodor Bernadett) - arany minősítés
All In (Körmend - Rácz-Fodor Bernadett) - arany minősítés
Sassy (Győr - Vörös Orsolya) - arany minősítés
Energizer (Szombathely - Rácz-Fodor Bernadett) - arany minősítés
Energy Bomb (Szombathely - Rácz-Fodor Bernadett) - arany minősítés
Különdíj: Sassy

Felsős verseny legjobb tánca: Energizer
Legjobb kezdő előadó: Kiss Virág
Legjobb haladó előadó: Gáspár Gréta
Legígéretesebb tehetség: Henczler Fanni
Legtechnikásabb táncos: Kótai Dana

kapcsolódó galéria


frisss

közösség

további frisss

lap tetejére