Bravúr Debrecenben: Loki - Haladás 0-1

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Hornyák Emőke • 2016. augusztus 17., szerda •
Ma este a Loki otthonában szerepelt és gyűjtött be - nem kis meglepetésre - 3 pontot a Haladás. Williams fejese jelentette a győzelmet.

Debrecen - Haladás 0-1 (0-0)

OTP Bank LIga, 6. forduló, Debrecen

Debrecen: Danilovics - Kuti, Mszáros, Brkovics, Korhut - Djelmic (Bereczki 65'), Jovanovic, Varga, Horváth, Tisza - Kulcsár

Haladás: Rózsa – Polgár, Wils, Hegedűs, Bosnjak – Kovács, Iszlai – Németh, Rácz (Gaál 54'), Halmosi (Tóth M. 90') – Williams (Ars 68')

90' + 4' - Vége a meccsnek, újabb Hali-győzelem! Szép volt, fiúk!

90' - 4 perc a ráadás.

89' - Hali szöglet az utolsó pillanatokban, jól elvagyunk ott a Loki kapujánál.

86' - Szöglet után volt veszélyes a Loki, de Gaál kivágta.

80' - 10 perc van hátra, a Hali nagyon masszív, a Loki már kapkod, ez jó nekünk.

75' - A Loki meddő támadása is a Hali veszélyes kontrái jellemzik ezeket a perceket.

63' - Horváth Zsolt egyenlíthetett volna, de Rózsa magabiztosan védett.

60' - GÓÓÓÓÓÓÓL!!! VEZET A HALI!!! P. Bosnjak sokadik nagy bedobása hozta meg a vezetést, valaki megcsúsztatta, aztán még Williams is belefejelt, a Loki hálóőre pedig nem védhetett, 0-1!!!

55' - Halmosi erőszakossága után Williams 4 méterről lőhetett volna gólt, de fölé.

54' - Változtatni kell, cserél Mészöly Géza: Gaál Bálint folytatja, Rácz Barna jött le.

46' - Itt a második játékrész, a Hali indította útjára a labdát. Csere nincs egyelőre.

Szünet

45' + 1' - Nagyon szépen támadott le a Hali, előbb Williams, majd Németh Márió lőtt kapura. Nagy helyzet volt.

44' - Jó, hogy leírtam, Bosnjak beadása után Halmosi lőhetett 10 méterről, de nem sikerült jól eltalálni, Danilovic felszedte.

40' - A Hali még nem került helyzetbe, sajnos.

35' - 2367 fizető néző figyeli a meccset a Loki új stadionjában. Ez azért elég karcsú!

30' - Egyre inkább beszorul saját kapuja elé a Hali, Jovanovic próbálkozott.

21' - Szorongat a Loki, Horváth, majd Kulcsár is veszélyeztetett 1 percen belül. Nem szabadna kibontakozni hagyni a hazaiakat.

20' - Kuti lőtt fölé.

11' - Tisza-Kulcsár akció végén ide-odapattogott a labda, aztán Jovanovic érkezett, de szerencsére fölé vágta,

3' - Kulcsár lépett meg, majd lőtt fölé.

1' - Elkezdődött a meccs.

Mészöly Géza várakozásairól ITT már olvashattak, mindjárt kezdődik a meccs, hajrá szombathelyi fiúk!

17.55 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak!