Az első félidőben eldőlt minden: Ferencváros - Haladás 3-1

SzR - Fotó: Hornyák Emőke és Németh Szabolcs • 2017. március 11., szombat •
A labdarúgó NB I 23. fordulójában a nyolcadik Szombathelyi Swietelsky-Haladás a címvédő, Ferencváros vendégeként szerepelt és 3-1-es vereséget szenvedett.

Ferencváros - Szombathelyi Swietelsky-Haladás 3-1 (3-0)

Budapest, Üllői út, Labdarúgó OTP Bank Liga, 23. forduló

92' - Böde-Lovrencsics-Böde-Kleinheisler akció végén Polár mentett nagyot. Vége a meccsnek.

90' - 2 perc a ráadás.

87' - Halmosi ellen szabálytalankodott Dilaver, a pontrúgást Rácz végezt el, de a hazaiak kifejelték a labdát.

83' - Böde tartotta meg parádésan a játékszert a tizenhatosnál, majd Lovrencsics lőtt alig mellé.

75' - Újra megélénkült a meccs.

69' - GÓÓÓÓÓL! Jancsó szépített, 20 méterről óriási gólt lőtt a jobb felső sarokba, 3-1!

66' - Leandróról Willaims elé pattant a labda, az ausztrál légió sazonban nem találta el a kaput.

59' - Moutari cselezgetett, majd Jagodics vetődött bele  alövésébe, aztán Halmosi lőtt az oldalhálóba.

57' - Williams lövését blokkolták a hazaiak.

55' - Visszaesett az iram, a Fradi már nem nyom annyira, de a Hali sem tud változtatni.

46' - Nem volt csere.

45' - Vége az első félidőnek, ennél csak jobb jöhet.

44' - Böde miután Jagodicsot és Wilst is becsapta, már a harmadikat szerzi, 3-0!!!

39' - Moutari ellen szabálytalankodtak a szombathelyi zöld-fehérek 18 méterre Király kapujától. Hajnal-Bóde akció végén sikerült tisztázni.

33' - Varga lőtt alig mellé, ezt mintegy 7 ezren látták a helyszínen.

31' - Halmosi lőtt mellé.

30' - A tavaszi bajnoki meccsek során a Fradi még nem kapott gólt, ma többször is be kellene venni Dibusz kapuját ahhot, hogy ponttal távozzunk a Groupama-stadionból.

20' - Gera is betalált, már 2-0! A gól előtt Bosnjak rántotta le Vargát, a büntetőnél sajnos nem volt esélye Királynak.

16' - Strenberg egy percen belül, egymás után kétszer is megiramodott, de szerencsére mindkét beadása pontatlan volt.

12' - Rácz lövését blokkolták a hazai védők.

8' - Wils fejelt kapu fölé, majd ugyanő mentett Hajnal beadása után.

GÓÓL, már vezet a Fradi!!! A középkezdés után felívelt labdát Böde csúsztatta meg, Varga beadta és Moutari pedig estében Király kapujába juttatta a labdát, 1-0!!! 11 másodperc alatt.

1' - A meccset Szőts Gergely vezeti.

Ferencváros: Dibusz - Dilaver, Hüsing, Leandro, Sternberg - Gera, Koch (Kleinheisler 70'), Moutari, Hajnal (Bognár 83') - Varga (Lovrencsics 73'), Böde

Haladás: Király - Schimmer (Polgár 60'), Wils, Jagodics, Bosnjak - Kovács, Jancsó (Bamgboye 71'), Iszlai - Rácz, Williams, Halmosi

Jönnek a házigazdák és Mészöly Géza csapata is, itt vannak a kezdők.

Ősszel 2-0-ra nyert a Hali Sopronban, jó lenne ez alkalommal is bravúrosan szerepelni.

17.55 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak. A 8. helyezett Haladást fogadja a bajnoki címvédő, de jelenleg csupán a 4. helyen tanyázó Fradi.