A végsőkig harcolnak az aranyért a futsalosok

frisss, facebook • 2019. június 12., szerda •
Emberfeletti teljesítménnyel, hazai pályán kiharcolta a Kútház Haladás VSE a győzelmet az NB I-es futsal bajnokság döntőjének 4. meccsén.

A felek a mérkőzés előtt 2:1-re álltak, a Berettyóújfalunak volt több győzelme. Most a Haladás kiharcolta az 5. mérkőzést! A találkozó ismét óriási izgalmakat és drámai végkifejletet hozott. Megismétlődött a múltkori utolsó perces végjáték, de most a Haladás egyenlített 14 másodperccel a lefújás előtt. A hosszabbítás sem hozott döntést, így 6 méteresekre került sor, amit a zöld-fehérek 3:2 arányban megnyertek! A hazaiak nagyot küzdöttek, jól funkcionáltak CSAPATKÉNT, mindent megtettek ezért a győzelemért! Mindezt úgy, hogy 2 piros lapot is kaptak! Köszönetüket fejezték ki a szurkolóknak a támogatásért.