67 percig vezettünk, mégis kikaptunk: Diósgyőr - Haladás 2-1

SzR • 2016. november 19., szombat •
A sereghajtó ellen, de Debrecenben szenvedett bosszantó vereséget a Szombathelyi Swietelsky-Haladás.

Diósgyőr - Haladás 2-1 (0-1)
Debrecen, NB I-es labdarúgó-mérkőzés

DVTK: Rados – Eperjesi, Lipták, Jagodinskis – Vela, Dausvili (Bognár 65'), Elek, Nemes – Nono, Bacsa (Ugrai 77') – Novothny. Vezetőedző: Horváth Ferenc
Haladás: Rózsa - Polgár (Schimmer 90'), Wils, Hegedűs J., Bosnjak – Iszlai, Kovács L. – Gaál B., Rácz B. (Dombi 82'), Halmosi – Ars (Tóth Má. 59') Vezetőedző: Mészöly Géza

90' + 4' - Vége a meccsnek, pont nélkül távozunk Debrecenből, ez több, mint bosszantó!

90' + 2' - EZT NEM HISZEM EL, UGRAI! Lehet, hogy győztes gólt lőtt a volt szombathelyi gólvágó, 2-1!!!

90' - 4 perc a ráadás.

85' - Kontrákkal próbálja a győztes gólt elérni a ,,hazai" csapat.

78' - Bognár először a blokkba, majd a kapufára lőtt.

75' - Megint Gaál szerezhetett volna gólt, de a kapufa mellé helyezett.

67' - Góllá érett a hazaiak nyomása. Bognár szöglete után Lipták eredményes, 1-1!!!

61' - Gaál lövése szállt mellé.

57' - Nagy helyzet maradt ki, Novothny ollózott.

50' - Nyom a DVTK.

46' - Itt vagyunk újra.

45' + 3' - Vége az első játékrésznek.

45' - 3 perc hosszabbítás, közben Nono és Elek is gólt lőhetett volna.

43' - Hajrázik a hazai cspat, előbb Novothny, majd Vela óhajtotta a szombathelyi kaput bevenni. Jókor jön a pihenő.

40' - Elek kétszer is veszélyeztetett, de előbb Rózsa, majd Gaál mentett.

35' - Gaál most szabadrúgásból akarta bevenni a kaput, de Rados véd.

32' - Rózsa kiváló a kapuban.

30' - Iszlai-Rácz akció végén Rados a győztes.

28' - Mindkét csapat nagyon harcos, csak ne sérüljön meg senki.

21' - Rácz-Ars akció végén Rados akadályozta meg a gólt.

19' - KAPUFA!!! Egy kis szerencsével mér kettővel vezethetne a Hali.

17' - Éledezik a hazai gárda, Novothny lőtt, de Rózsa védett.

13' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! VEZETÜNK, GAÁL BÁLINT A GÓLSZERZŐ, 0-1!!! Egy felívelt labdát Wils fejelt vissza, Rados ugyan még belepiszkált, de a házi gólfelelős, Gaál nem hibázott.

7' - Hali kétszer egymás után rúghatott szögletet, de sajnos egyiből sem lett veszély.

6' - Mindenkit megijesztett Dausvii mozdulatlansága, de aztán saját lábán távozott a pályáról.

1' - Útjára indult a játékszer, a meccset Erdős József vezeti.

A debreceni kiruccanás előtti esélylatolgatásról ITT már olvashattak, msot jöjjön a meccs.

15.25 - Jó napot és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak.