Bronzérmes a futsal csapat: Swietelsky-Haladás VSE - DF Renalpin FC 6-2

SzR • 2015. május 25., hétfő •
Az idei szezontól hétfő este hazai pályán búcsúzott saját közönségétől a Haladás VSE NB I-es futsal csapata. A Dunaújváros ellen találkozón Marcos Angulo fiai az Aréna Savaria mintegy ötszáz nézője és Mészöly Géza játékosai előtt írtak történelmet. A fantasztikus meccsen 2-2-es félidő után 6-2-re ütötte ki ellenfelét a szombathelyi gárda. Az izgalmas ,,bronzmeccsről" online közvetést adtunk. A győzelem után Homlok Zsolt, a Haladás VSE elnöke és Bokor Zsolt, a csapat ügyvezetője köszöntötte a bronzérmes csapat tagjait és a szakmai stábot.

SWIETELSKY-HALADÁS VSE - DF RENALPIN FC (Dunaújváros) 6-2 (2-2)

40' - Az utolsó 2 percben 3 góllal örvendeztette meg közönségét a Haladás! Az utosló másodpercben is betalált a Haladás, 6-2 lett a vége!!!

40' - A végén a kapus, Tyukász Péter is betalált az ellenfél üres kapujába, 5-2!!!

39' - Vidák tette fel az i-re a pontot, 4-2!!!

38' - Ezt tette a Dunaújváros is, de a szombathelyiek szenzációsan, önmagukat sem kímélve védekeztek.

36' - A Hali mindent megpróbált, 2 percre a kapust is lehozta Marcos Angulo, és így már sikerült a gólszerzés is, Öreglaki volt eredményes, 3-2.

34' - megélénkült a Hali játéka, Hegyesi a kapu torkából fejjel hagyta ki a gólhelyzetet.

28' - Megint vsszavett mindkét csapat az iramból.

25' - Egy az egyben törhetett kapura a dunaújvárosiak támadója, de mellé bombázott.

24' - Horváth Péter szépn játszotta magát tisztára, de a pontos lövés nem sikerült.

21' - Az első helyzet a miénk volt, de a vendégek kapusa hárított.

Kezdődik a második félidő!

A szünetben Mészöly Gézával, a Szombathelyi Swietelsky-Haladás VSE vezetőedzővel beszélgetett a mérkőzés narrátora. A tréner a csapatszellemet emelte ki és azt, hogy mindent megtesznek az NB I-ben maradásért.

20' - NINCS SZERENCSÉNK! Rosszul adtuk haza a labdát, kapusunk nem ért vissza, öngól, 2-2!!!

17' - Leült az iram, csendben csordogál a meccs.

14' - Vidák sárgult be.

13' - MÁR VEZETÜNK!!! Az egyenlítő gól után már nyugodtabban játszanak a fiúk, Gyurcsányi lőtte a másodikat, az alsó sarok bánta.

17' - Mezőnyjáték zajlik, mindkét csapat visszavett az iramból, csordogálnak a percek

12' - KIEGYENLÍTETT A HALI!!! Egy kavarodás után Hegyesi Zsolt volt a leggyorsabb és bekotorta a labdát, 1-1.

9' - Megint Öreglaki lőhetett volna gólt, de ezúttal is kimaradt a helyzet.

7' - Gyurcsányi rezgette meg a felső lécet.

6' - Ezt elnéztük, Aradi használta ki a hibát, 0-1.

5' - Sakk-matt helyzet alakult ki, de Öreglaki kihagyta.

3' - Szép akció végén Gyurcsányi gurított mellé.

1' - A mieink kezdték a játékot.

Most szólítják be a csapatokat, következik a bemutatás. Mintegy ötszáz néző látogatott ki az Aréna Savariába, közöttük vannak a kiesés ellen küzdő Szombathelyi Swietelsky-Haladás játékosai is, de itt van Mészöly Géza vezetőedző is. Lehet, hogy a szombat esti sorsdöntő meccs előtt ellesnek valamit a ,,kispályásoktól"? Pünkösdhétfőn is edzettek a ,,nagypályások" leveztni jöttek ki és gratulálni a futsaosoknak.

Haladás: Matyi - Gyurcsányi, Öreglaki, Hegyesi, Hajmási (csere: Tyukász, Horváth P., Bíró, Sipos, Vidák)

Dunaújváros: Rigó - Szente, Schrancz, Nagy A., Nagy R. (csere: Hegedűs, Ivacs, Togoi, Huber, Safar, Aradi, Szabó)