Szoros meccsen újabb Hali-győzelem

• 2020. február 18., kedd •
Bár több kulcsjátékosát is nélkülözte a szombathelyi futsal csapat, a Deberecen is pont nélkül kényszerült távozni.

Az NB I-es futsalbajnokság 18. fordulójában Dróth Zoltán, Alasztics Marcell és Milos Simic sem állhatott Juanra mester rendelkezésére - az újonnan igazolt brazil Darrieer játékengedélye pedig még nem érkezett meg - és ez meg is látszott a Haladás játékán. Egyenlő erők küzdelmét hozta az első félidő, amelynek 13. percében Rácz Zsolt talált Sásdi kapujába. 5 percet kellett várni a vasiak egyenlítő találatára, a 18. minutumban az utóbbi hetek gólfelelőse, Hajmási köszönt be Krajcsi ketrecébe, 1:1.

Szünet után a találkozó 25. percében megszerezte a vezetést a házigazda Sipos Gergő találatával. Nem sokkal később Vas Ádám volt balszerencsés, lábáról Sásdi kapujába pattant a labda - öngól, és cívisvárosi egyenlítés. Az utolsó percekre beáldozta kapusát Junra mester, 5 a 4-ben támadt a Haladás, aminek meg is lett az eredménye: a 39. percben Vas Ádám a kapu torkából bólintott a hálóba, beállítva ezzel a végeredményt.

Haladás VSE - Debreceni EAC 3:2 (1:1)
Gólszerzők: Hajmási Milán (18.), Sipos Gergő (25.), Vas Ádám (39.) illetve Rácz Zsolt (13.) Vas Ádám öngól (33.)

fotó: haladasvse.hu