Idén még utoljára odatették magukat a Lorigo táncosai

Lorigo TSE • 2017. december 13., szerda • 08:48 •
Az év utolsó versenyén  Nagykanizsán az Eraklin Kupán vettek részt a LORIGO TSE versenyzői, ahol ismét taroltak a  szombati, valamint az utánpótlás csapat tagjai a vasárnapi versenyen.
Idén még utoljára odatették magukat a Lorigo táncosai

VII. Eraklin kupa Nagykanizsa 2017.12.09.

 
Eredmények:
 
Vermes Máté - Gerencsér Zsófia: Gyermek II E Standard 1. helyezés, Gyermek II E Latin 1. helyezés, Junior I E Standard 2. helyezés, Junior I E Latin 1. helyezés
 
Tóth Zoltán - Kránicz Anna Boglárka: Junior I D Standard 1. helyezés, Junior II D Standard 2. helyezés
 
Kovács Ádám - Faludi Eliza Eszter: Junior I C Standard 2. helyezés, Junior I C Latin 1. helyezés, Junior II C Standard 3. helyezés, Junior II C Latin 2. helyezés
 
Bársony Csongor - Oláh Emese: Junior II D Standard 1. helyezés, Junior II C Latin 6. helyezés, Ifjúsági D Standard 3. helyezés
 
Tóth Kornél - Ávár Júlia: Ifjúsági D Standard 1. helyezés, Ifjúsági D Latin 4. helyezés,  Felnőtt D Standard 2. helyezés, Felnőtt D Latin 3. helyezés
 
Iván Barnabás - Vince Ankó: Ifjúsági D Standard 2. helyezés, Ifjúsági D Latin 3. helyezés,  Felnőtt D Standard 1. helyezés, Felnőtt D Latin 2. helyezés
 

Zalavári Csaba - Falusi Borbála: Felnőtt E Standard 2. helyezés, Felnőtt E Latin 6. helyezés

 


V. Cséplő Dániel Emlékkupa 2017.12.10.

Eredmények:
 
Lepsényi Gábor - Faludi Olívia: Gyermek I Kezdő Standard 1. helyezés, Gyermek I Kezdő Latin 1. helyezés
 
Joó Csenger - Rába Rebeka: Gyermek I Kezdő Standard 2. helyezés, Gyermek I Kezdő Latin 2. helyezés
 
Udvardi Gergely Balázs - Katona Míra Tímea: Gyermek II Kezdő Standard 1. helyezés, Gyermek II Kezdő Latin 1. helyezés
 
Tóth András -Ávár Kornélia: Junior I-II Kezdő Standard 1. helyezésJunior I Kezdő Latin 2. helyezés
 
Simon Áron - Korn Vivien: Junior I-II Kezdő Standard 2. helyezés, Junior I Kezdő Latin 1. helyezés
 
Bálint Péter - Babós Esther: Junior I Haladó Standard 1. helyezés, Junior I Haladó Latin 2. helyezés
 
Kánya Beáta Hanna: Gyermek I Szóló lány 1. helyezés
 
 
Vasárnap este a Cséplő Dániel emlékverseny keretében nemzetközi 10 tánc versenyt is rendeztek Nagykanizsán, ahol 2 párosunk táncolt döntőben: Gombkötő Balázs-Laskovics Petra, akik megnyerték a versenyt, valamint a Mölcs Martin-Prohászka Fruzsina kettős, akik 6.helyezést értek el.
 
Felkészítő tanárok: Nagy Júlia, Elekes Helga, Gombkötő Balázs, Várbíró Zoltán, művévészeti vezető: Faludiné Lova Henriette.

 

frisss

közösség

további frisss

lap tetejére